Kalendář sezónních akcí

U Pinkasů pořádáme v průběhu roku řadu sezónních gastronomických akcí, které odrážejí místní tradice nebo poptávku našich hostů.

Pokud Vás naše nabídka zaujme, nezapomeňte na rezervaci stolu, protože u všech sezonních nabídek je počet míst omezen. Sezonní menu můžete rovněž objednat jako překvapení formou Dárkového poukazu.


Provozní informace !Provozní informace !19. ledna 2020
V neděli 19.1.2020 bude z technických důvodů restaurace uzavřena ! Děkujeme za pochopení.
více
Cena: 550,- / 10 piv
Tradiční vepřové hody v PrazeTradiční vepřové hody vúnor 2020
Zveme Vás na již tradiční a nejlepší pražskou zabíjačku! Vepřové hody můžete ochutnat na konci února 2020 v Restauraci U Pinkasů na Jungmannově náměstí v Centru Prahy.
Pečené vepřové kolenoPečené vepřové kolenoceloročně
Vyhlášené Pinkasovo pečené vepřové koleno na černém pivě, podávané s hořčicí , křenem a čerstvým chlebem , samozřejmě ideálně s naší hladinkou Pilsner Urquell.
více
Cena: 399,- / os.
Zvěřinové hody v PrazeZvěřinové hody v Prazeod konce října 2019
Každý milovník jídla dobře ví, že podzim se nese ve znamení zvěřiny. Zvěřina je především sezónní záležitost, která velmi atraktivně obohatí obvyklý jídelníček.
více
Letní grilování U PinkasůLetní grilování U Pinkasůod května 2019
V letních měsících pro vás v naší gotické zahradě připravujeme na našem venkovním grilu skvělé pinkasovské grilované speciality.
Cena: od 99,- Kč
Gotická zahradaGotická zahradakvěten - říjen 2019
Gotická zahrada U Pinkasů je otevřená! Dejte si tradiční hladinku v jedné z nejklidnějších a nejkrásnějších zahrádek v centru Prahy
více
Svatomartinská husaSvatomartinská husaod 6.listopadu 2019
U příležitosti svátku Svatého Martina pro Vás U Pinkasů chystáme 6. listopadu tradiční husí menu, které od 9.11. podáváme také se Svatomartinským vínem.
více
Cena: 349,- Kč,- / os.
Silvestr 2019Silvestr 201931. prosince 2019
Srdečně Vás zveme do centra Prahy k oslavě Silvestra a počátku Nového roku 2020 do všech prostor naší Restaurace U Pinkasů, kde již tradičně od 20:00 hodin tento večer nabízíme skvělou...
Cena: 2019,- Kč,- / os.

Zpět Vytisknout tuto str.nku Pridat stranku do oblibenych polozek Zpet na za.atek stranky
Kalendář sezónních akcí - Restaurace U Pinkasů 1 Kalendář sezónních akcí - Restaurace U Pinkasů 2 Kalendář sezónních akcí - Restaurace U Pinkasů 3