U Pinkasů pořádáme v průběhu roku řadu sezónních gastronomických akcí, které odrážejí místní tradice nebo poptávku našich hostů.

Pokud Vás naše nabídka zaujme, nezapomeňte na rezervaci stolu, protože u všech sezonních nabídek je počet míst omezen. Sezonní menu můžete rovněž objednat jako překvapení formou Dárkového poukazu.


Zabíjačka a vepřové hodyZabíjačka a vepřové hodyod 18. února 2020
Zveme Vás na již tradiční zabíjačku v Praze! Vepřové hody můžete ochutnat na konci února v Restauraci U Pinkasů na Jungmannově náměstí v centru Prahy.
Cena: Dle nabídky
Metr piv U PinkasůMetr piv U Pinkasůceloročně
Pro Vás, pro šéfa, manželovi k narozeninám, ženě k svátku, rodičům k výročí, potomkům za maturitu anebo jen tak, zakupte a darujte naší pivní permanentku na 10 piv skvělého čepovaného...
více
Cena: 550,- / 10 piv
Pečené vepřové kolenoPečené vepřové kolenoceloročně
Vyhlášené Pinkasovo pečené vepřové koleno na černém pivě, podávané s hořčicí , křenem a čerstvým chlebem , samozřejmě ideálně s naší hladinkou Plzeňského Prazdroje.
více
Cena: 399,- / os.
Gotická zahradaGotická zahradakvěten - říjen 2020
Gotická zahrada U Pinkasů je otevřená! Dejte si tradiční hladinku v jedné z nejklidnějších a nejkrásnějších zahrádek v centru Prahy
více
Letní grilování U PinkasůLetní grilování U Pinkasůod května 2020
V letních měsících pro vás v naší gotické zahradě připravujeme na našem venkovním grilu skvělé pinkasovské grilované speciality.
Svatomartinská husaSvatomartinská husaod 9.listopadu 2020
U příležitosti svátku Svatého Martina pro Vás U Pinkasů chystáme od 9. listopadu tradiční husí menu, které od 11.11. podáváme také se Svatomartinským vínem.
více
Silvestr 2020 v PrazeSilvestr 2020 v Praze31. prosince 2020
Srdečně Vás zveme do centra Prahy k oslavě Silvestra a počátku Nového roku 2021 do všech prostor naší Restaurace U Pinkasů, kde již tradičně od 20:00 hodin tento večer nabízíme skvělou...

Zpět Vytisknout tuto str.nku Pridat stranku do oblibenych polozek Zpet na za.atek stranky