Kalendář sezónních akcí

U Pinkasů pořádáme v průběhu roku řadu sezónních gastronomických akcí, které odrážejí místní tradice nebo poptávku našich hostů.

Pokud Vás naše nabídka zaujme, nezapomeňte na rezervaci stolu, protože u všech sezonních nabídek je počet míst omezen. Sezonní menu můžete rovněž objednat jako překvapení formou Dárkového poukazu.


Velikonoční menu v PrazeVelikonoční menu v Prazeod 19. do 22. dubna 2019
Tradiční velikonoční menu podáváme v naší Restauraci U Pinkasů od Velkého pátku 19.dubna až do Velikonočního pondělí 22.dubna.
více
Cena: Podle nabídky sezónního menu
Metr piv u PinkasůMetr piv u Pinkasůceloročně
Pro Vás, pro šéfa, manželovi k narozeninám, ženě k svátku, rodičům k výročí, potomkům za maturitu anebo jen tak, zakupte a darujte naší pivní permanentku na 10 piv skvělého čepovaného...
více
Cena: 550,- / 10 piv
Pečené vepřové kolenoPečené vepřové kolenoceloročně
Vyhlášené Pinkasovo pečené vepřové koleno na černém pivě, podávané s hořčicí , křenem a čerstvým chlebem , samozřejmě ideálně s naší hladinkou Pilsner Urquell.
více
Cena: 399,- / os.
Letní grilování u PinkasůLetní grilování u Pinkasůod května 2019
V letních měsících pro vás v naší gotické zahradě připravujeme na našem venkovním grilu skvělé pinkasovské grilované speciality.
Zvěřinové hody v PrazeZvěřinové hody v Prazeod konce října 2019
Každý milovník jídla dobře ví, že podzim se nese ve znamení zvěřiny. Zvěřina je především sezónní záležitost, která velmi atraktivně obohatí obvyklý jídelníček.
více
Svatomartinská husa U PinkasůSvatomartinská husa Ulistopad 2019
U příležitosti svátku Svatého Martina pro Vás U Pinkasů chystáme tradiční husí menu, které od 11.11. podáváme také se Svatomartinským vínem.
více
Silvestr 2019 s programem v centru PrahySilvestr 2019 s programem31. prosince 2019
Srdečně Vás zveme k prožití konce stávajícího a počátku Nového roku 2020 do všech prostor naší Restaurace U Pinkasů, kde již tradičně od 20:00 hodin tento večer nabízíme skvělou...
Tradiční vepřové hody v PrazeTradiční vepřové hody vod února 2020
Zveme Vás na již tradiční a nejlepší pražskou zabíjačku! Vepřové hody můžete ochutnat na konci února 2020 v Restauraci U Pinkasů na Jungmannově náměstí v Centru Prahy.

Zpět Vytisknout tuto str.nku Pridat stranku do oblibenych polozek Zpet na za.atek stranky
Kalendář sezónních akcí - Restaurace U Pinkasů 1 Kalendář sezónních akcí - Restaurace U Pinkasů 2 Kalendář sezónních akcí - Restaurace U Pinkasů 3